MÉDIÁ

2018 Spolupráca

Zobrazenie podľa ročníka a témy >>

2017 Inovácie

Konferencia 2018: Spolupráca

Foto

Svet sa posúva dopredu tým, že ľudia spolupracujú. Spolupráca nám umožňuje využívať znalosti a zdroje, ktoré nemáme. Kniha Jána Košturiaka SPOLUPRÁCA prináša konkrétne rady a impulzy, ako zmeniť pohľad na svet.

Kniha Spolupráca

Prelistovať ukážku

Konferencia 2017: Inovuj svoje srdce, inovuj svoj biznis

Foto

Inšpiratívne myšlienky

Svedectvá

 • Keď som raz v mojej firme čelil väčšiemu problému...

  nevedel som, ako s tým mám pohnúť. Dlhé mesiace som si nad tým lámal hlavu, ale žiadne riešenie neprichádzalo. Až raz okolo obeda som sa na chvíľu stíšil, pomodlil a do pol hodiny som prišiel na jeho riešenie. Bolo to priam neuveriteľné.

  Ešte v ten deň mi volala kamarátka zo Spoločenstva pri Dóme sv. Martina, že sa v práci modlili aj za moje podnikanie. Už skôr som im poslal mail s prosbou o modlitbu, ale netušili o probléme, ktorému som čelil. Modlili sa presne v tú istú hodinu, keď som prišiel na jeho riešenie.

  Verím, že ak stojíme v modlitbe spoločne a jednomyseľne, Boh bude hýbať vecami aj v našom podnikaní.

 • Ešte pred koncom konferencie mi napadlo...

  že neostanem na celom programe, a že sa pomaly vytratím a pôjdem za rodinou domov. Vstal som aj zo sedadla a presunul som sa hore, smerom k východu zo sály. Akosi mi to ale nedalo a zostal som aj na záverečné modlitby. Mário Tomášik sa modlil "na diaľku" práve za mňa. Modlil sa za uzdravenie môjho odchodu z firmy, za skutočné odpustenie "zrady" mojich najbližších kolegov, ktorá sa u nás pri mojom odchode udiala a ja sa s ňou vysporadúvam. Povzbudil ma, že tak je to správne, že Boh mi pripravuje skrze tieto udalosti svoj plán. Rozplakal som sa a pochopil som, že Boh chce, aby moje odpustenie bolo úplné a utvrdilo ma to vo viere v jeho plán. Náš úžasný Boh koná, pozýva nás svojim tajomným spôsobom, dáva nám odvahu, premieňa nás zázračne, víťazí nad Zlým a Jeho Duch vanie...

 • Na konferenciu som išiel stretnúť...

  Ježiša. Nenechal na seba dlho čakať a hneď pri prvých chválach prišiel. Prišiel tak silno ako nikdy predtým. Dotýkal sa priamo môjho srdca. Pre mňa to bolo presne v duchu „Inovuj svoje srdce, inovuj svoj biznis“. Celý deň som sa cítil ozdravený. A trvá to dodnes.“ Marián

Články

Konferenciu pre podnkateľov organizuje

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina

A: Rožňavská 17, 831 04 Bratislava

T: +421 2 5557 1397

info@rozvijame.sk

www.rozvijame.sk

www.martindom.sk

Tvorba a dizajn webstránky:

Andrej Kmeťo IDEAS & INNOVATIONS

 

Programovanie prihlasovacieho formulára:

Marek Kocúr - Digital online

 

© Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina 2019