PROGRAM

Streda 6. 2. 2019 - rozšírený program konferencie

Rozbalíme to už v stredu!

Opäť sme pre vás pripravili možnosť zúčastniť sa aj rozšíreného programu konferencie už v stredu poobede a večer.

Zažite príjemný čas v spoločnosti ďalších podnikateľov. Wellness poobede je skvelou príležitosťou na oddych. No a večer patrí utužovaniu starých priateľstiev a vzniku nových.

Počet účastníkov rozšíreného programu je limitovaný na 100 miest.

12.00

13.00

16.00

18.00

18.30

19.30

21.00

Tim Everding

prednáška, diskusia a modlitby

Wellness

s možnosťou bazénu, sauny

Registrácia

Možnosť ubytovať sa

Marián Kolník

prednáška a diskusia

Ondrej Sočuvka

networkingová aktivita

Večera (do 19.30)

Priestor na neformálne rozhovory

Štvrtok 7. 2. 2019 - Kresťanská konferencia pre podnikateľov

07.00

08.00

09.00

09.05

09.45

10.10

10.40

11.00

11.25

11.55

12.05

12.15

12.30

13.40

14.40

15.35

Raňajky pre ubytovaných účastníkov (do 9.00)

v jedálni v budove Balnea Grand

 

Registrácia (do 9.00)

 

Začiatok konferencie - privítanie

 

Modlitba chvál (Martindom)

 

Ján Košturiak

Čoho sa držať v rýchlo sa meniacom svete

Žijeme vo svete, ktorý sa rýchlo mení. Experti hovoria, že v najbližších 20 rokoch zažijeme také zmeny, ako za posledných 300 rokov. Mnohí sa orientujú na aktuálne trendy a na to, čo sa mení, a sú prekvapení z rýchlosti a následkov zmien. Keď sa všetko mení, oveľa dôležitejšie je uvedomiť si to, čo je pevné a nemenné. Vo svete nových technológií budú dôležité práve tieto oblasti, ktoré nepodliehajú zmenám.

 

Prestávka

 

Milena Košturiaková

Ako byť matkou, priateľkou a spolupracovníčkou v rodine podnikateľa

Rodinné prostredie vytvára dôležité zázemie pre výkon podnikateľa. Podnikanie sa odráža na fungovaní celej rodiny a manželka sa často stáva trecou plochou medzi rodinou a prácou manžela. Je možné vytvoriť harmonicky fungujúce rodinné prostredie aj pri podnikaní? Existuje prepojenie medzi tým, čo zažíva podnikateľ v rodine, a tým, ako vedie svoju firmu?

Denisa Zlevská

Ako sa odraziť od dna

Psychická odolnosť - reziliencia - je schopnosť zvládať nepriaznivé okolnosti, odolávať tlakom, adaptovať sa na meniace sa podmienky. Efektívne zvládanie záťažových situácií je jednou z kľúčových kompetencií lídra, ktorý udáva trendy nielen v časoch priaznivých, ale aj v stresových situáciách i v čase krízy. Dozviete sa, ako túto schopnosť rozvíjať a tak prispievať k trvalej udržateľnosti svojho tímu či firmy.

 

Prestávka

 

Marián Kolník

(videovstup)

 

Mário Tomášik

Príbeh Spoločenstva Martindom

 

Mária Podhradská

Keď nie sme na krízu pripravení, prevalcuje nás

To, že kríza príde, nemôžeme zmeniť. Môžeme však zmeniť náš postoj ku kríze. Najlepšie je byť na krízu vopred pripravení. Dá sa to? Zakladateľka projektu Spievankovo bude hovoriť o tom, ako ju kríza prekvapila nepripravenú, a aj o tom, ako sa s krízou skamarátila.

 

Ondrej Sočuvka

Networkingová aktivita

V rámci moderovaného networkingového programu sa budete mať možnosť zoznámiť s inými podnikateľmi. Vzájomná interakcia môže byť aj pre vás príležitosťou na spoznanie zaujímavých ľudí či získanie nových nápadov a informácií, ktoré môžu obohatiť váš osobný život alebo podnikanie.

 

Obed

 

Tim Everding

Podnikanie v súlade s Božími princípmi

Ktoré kľúčové oblasti potrebujeme rozvíjať, aby naše podnikanie vytrvalo a obstálo? Tim Everding nám povie o svojej skúsenosti z oblasti vzťahov, o dôležitosti kompetentnosti a duchovného vhľadu. Všetky tieto oblasti majú zásadný vplyv na budovanie zdravej firmy - firmy, ktorá je vedená v súlade s Božím zámerom.

 

WORKSHOPY

 

A: Tim Everding - Božie požehnanie v biznise

Ako naplno rozvinúť Božie požehnanie v mojom podnikaní? Tim sa s nami podelí s osobnou skúsenosťou na svojej ceste budovania biznisu v súlade s Božími hodnotami. Nebudú chýbať ani praktické duchovné vhľady či skúsenosti v oblasti rozhodovania sa a budovania zdravých vzťahov.

 

B: Ján Košturiak a Vladimír Maslák - Ako sa správne rozhodovať

Mnohé naše rozhodnutia sú pod tlakom očakávania nášho okolia alebo vlastného ega. Strach urobiť správne rozhodnutie vedie k tomu, že sa nevieme rozhodnúť. Manažéri a podnikatelia hľadajú často zložité rozhodovacie schémy, ktoré v dnešnom meniacom sa a chaotickom svete nefungujú. Na workshope budeme konfrontovať manažérske a duchovné rozhodovacie systémy.

 

C: Denisa Zlevská - Work-life balance - ako sedieť na viacerých stoličkách

Ak hľadáte rovnováhu vo svojom živote a sedíte na viacerých stoličkách - ako ženy v biznise, odborníčky vo svojom fachu, manželky či matky, je tento workshop určený pre vás. Budeme spoločne nachádzať podstatu rovnováhy, dotýkať sa jej dynamiky a objavovať to, čo pomáha prežiť multitasking viac-rolového života s dobrým výsledkom. Teóriu si overíme priamo v praxi cez zaujímavé rozhovory s pozvanými hostkami Máriou Podhradskou a Milenou Košturiakovovu i pomocou zaujímavých aktivít.

 

D: Ondrej Sočuvka - Nejedz obed sám - budovanie sietí, ktoré vás podržia

Ako rozprávať príbeh svojej firmy a získavať nové prepojenia? V dnešnom atomizovanom svete vystupuje do popredia dôležitosť vytvárania vzťahov, ktoré sú zdrojom stability a konkurenčnej výhody. Pokúsime sa spolu odhaliť prostredie rozvíjania nových prepojení a skrytých možností.

 

+ Modlitebná služba

Ako alternatívu k workshopom môžu účastníci konferencie využiť modlitebnú službu, ktorú budú v čase workshopov zabezpečovať členovia modlitebného tímu Spoločenstva pri Dóme sv. Martina v bočných priestoroch Spoločenského domu. Modlitby budú individuálne a smerované za osobné potreby či uzdravenie účastníkov.

16.45

17.00

18.00

18.10

19.00

Prestávka

 

Duchovné slovo, chvály a spoločné modlitby (Mário Tomášik a Martindom)

Mário Tomášik bude v časti modlitieb a chvál (spolu s worship tímom Martindom) hovoriť o "poradách s Bohom" a bude viesť spoločné modlitby.

 

Prestávka

 

Svätá omša

 

Záver

Právo na zmenu vyhradené.

Ďakujeme za rešpektovanie pravidla, že počas konferencie nie sú povolené fundraisingové aktivity, ani aktivity priameho predaja, či náboru.

Konferencia pre podnikateľov

Organizuje

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina   |  Rožňavská 17, 831 04 Bratislava  |  02/ 5557 1397  |  info@rozvijame.sk  |  www.rozvijame.sk  |  www.martindom.sk

Tvorba a dizajn: Andrej Kmeťo IDEAS & INNOVATIONS   |   Programovanie prihlasovacieho formulára: Marek Kocúr - Digital online

© Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina 2018