Program

Streda 12. 2. 2020 - Rozšírený program konferencie

Príďte už v stredu!

Opäť sme pre vás pripravili možnosť zúčastniť sa aj rozšíreného programu konferencie už v stredu poobede a večer. Zažite príjemný čas v spoločnosti ďalších podnikateľov. Wellness poobede je skvelou príležitosťou na oddych. No a večer patrí utužovaniu starých priateľstiev a vzniku nových. Počet účastníkov rozšíreného programu je limitovaný na 100 miest.

12.00

13.00

16.00

 

18.00

19.00

20.30

Registrácia

Možnosť ubytovať sa

Wellness

(bazén, sauna, masáže)

Dobrodružstvá  v podnikaní s Ježišom

Jeremy Harbinson

Jeremyho príbeh o tom, čo sa stalo, keď pozval Krista do svojho života a do svojho podnikania. Bude s nami zdieľať úžasné a často zábavné príbehy, aby nás povzbudil na ceste s Ježišom cez výzvy každodenného života v práci. Porozpráva tiež o tom, ako sa spoznal s mnohými kresťanmi na Slovensku a ako spoznal projekt kresťanského hudobného festivalu Campfest.

Večera

O mentalite nedostatku a mentalite hojnosti

Marián Kolník

Pozrieme sa na mentalitu nedostatku a hojnosti v prostredí plnom súťaženia, zameranom na výkon a výsledky. Aké sú dopady mentality nedostatku na vzťahy a spoluprácu? Ako dosiahnuť nastavenie výhra – výhra? Pocit nedostatku ako následok uprednostnenia stvorenia pred Stvoriteľom. Existuje naň liek?

Networking a priestor na osobné rozhovory

Štvrtok 13. 2. 2020 - Kresťanská konferencia pre podnikateľov

08.00

09.00

09.10

09.45

10.20

10.55

Registrácia (do 9.00)

 

 

Začiatok konferencie - privítanie

 

Modlitba chvál

Martindom worship

 

Zjednodušovanie v zložitom svete

Ján Košturiak

Žijeme v komplexnom, chaotickom a rýchlo sa meniacom svete. Snažíme sa pochopiť všetky zmeny okolo nás, ale dôležitejšie je sústrediť sa na to, čo je pevné a nemenné. Princíp zjednodušovania je jednoduchý – sústrediť sa na podstatu a eliminovať zvyšok.

Prestávka

 

Nie je dôležité bežať rýchlo, ale správnym smerom

František Halmeš

Prílišná komplikovanosť v riadení procesov bráni uplatňovaniu zdravého rozumu. Úcta voči zamestnancom je najistejšia cesta k lojalite. Najlepším výsledkom motivácie je odhodlanie zamestnanca pre vás pracovať.

11.20

Čím si slobodnejší, tým máš život jednoduchší

Mária Podhradská

Zjednodušenie života okolo nás si vyžaduje v prvom rade našu vlastnú zmenu. Je to cesta ku slobode a radosti. Mária sa s nami podelí o svoje skúsenosti, bolesti aj radosti, výhry aj prehry pri zjednodušovaní života.

A - Jeremy Harbinson - Ako transformovať svoje podnikanie s Ježišom

Boh chce, aby sme sa stali naplno tými ľuďmi, ktorými nás stvoril a povolal byť. On chce naše srdcia, nie naše peňaženky. Takže poďme sa porozprávať o peniazoch! Poďme si povedať o tom, ako vidieť seba a svoje podnikanie Božími očami, ako zladiť svoje myslenie s Božím myslením a aké sú praktické aspekty podnikania, keď ho robíme Božím spôsobom. Toto je praktický workshop, ktorý nám má pomôcť zmeniť naše podnikanie premenou nášho zmýšľania.

 

B - Mária Podhradská - Kroky k zjednodušovaniu

Ako prakticky realizovať zjednodušenie práce, povinností, výchovy či vzťahov? Praktické rady, skúsenosti a tipy na zjednodušenie v podnikaní a osobnom živote.

 

C - Ján Košturiak - Zjednodušovanie práce a života

O tom, ako nájsť cestu von zo zložitosti, ktorá nás niekedy oberá o schopnosť rozlišovať skutočné priority. Ako sa zamerať na to, čo je skutočne dôležité, zvýšiť svoju výkonnosť a radosť zo života?

 

D - Marián Kolník - Sme užitoční pre tých, ktorým poskytujeme služby či dodávame tovar?

O bariérach našej (ne)užitočnosti, o zmysle našej služby, o dobrovoľníkoch v našom podnikaní a vnútornom hlase. Máme silnú striedačku?

Prestávka

 

Top 5 nápadov ako pracovať menej a zarábať viac

Jeremy Harbinson

Jeremy je už viac ako 30 rokov spoľahlivým poradcom pre rôzne subjekty, počnúc multimiliónovými spoločnosťami až po malé lokálne firmy, od medzinárodných popových hviezd až po architektov a stavbárov. Sám založil a vybudoval niekoľko spoločností a pozná tlaky v obdobiach, keď pracujete príliš veľa a zarábate príliš málo. Bude s nami zdieľať  5 najdôležitejších vecí, ktoré sa naučil a pomohli mu pracovať menej a zarábať viac.

 

Obedná prestávka

 

 

WORKSHOPY

11.40

12.15

 

13.30

15.00

16.15

16.45

 

17.45

18.00

19.00

Prestávka

 

Duchovné slovo, chvály a modlitby

Mário Tomášik

Boh nie je zložitý. Priblížiť sa  k nemu je jednoduché. V záverečnom vstupe sa nám prihovorí Mário Tomášik a vovedie nás do spoločnej modlitby chvál spolu s tímom Martindom Worship. Súčasťou budú aj modlitby za účastníkov konferencie.

 

Prestávka

 

 

Svätá omša

 

 

Záver a občerstvenie

Právo na zmenu v programe vyhradené.

Ďakujeme za rešpektovanie pravidla, že počas konferencie nie sú povolené fundraisingové aktivity ani aktivity priameho predaja či náboru.

V spolupráci s:

Organizuje:

Generálni partneri:

Mediálni partneri:

Partneri:

Konferencia pre podnikateľov

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina

A: Rožňavská 17, 831 04 Bratislava

T: 02/ 5557 1397

E: info@rozvijame.sk

W: www.martindom.sk

Programovanie prihlasovacieho formulára:

Marek Kocúr - Digital online

Tvorba a dizajn webstránky:

IDEAS & INNOVATIONS