Marián Kolník

Má dlhoročné skúsenosti v medzinárodnom finančnom sektore a riadení veľkých nadnárodných projektov. Certifikovaný lektor a klient partner vo FranklinCovey, kde sa venuje osobnostnému rozvoju, leadershipu a firemnej kultúre. Vo svojej firme CIRE Consulting poskytuje poradenské služby z oblasti biznisu. Odborne podporuje aktivity KAN a Teach for Slovakia. Zakladateľ Centra obnovy rodiny a spoluzakladateľ akreditovaného vysokoškolského štúdia „Náuka o rodine".

PREDNÁŠAJÚCI

Spolupráca ako podmienka prežitia… Prežitie ale nie je povinné!

Jedným zo základných rozdielov medzi industriálnou a znalostnou dobou je postavenie ľudí vo firme. Z „figúrok na šachovnici“ ľudské bytosti so svojou dôstojnosťou, z riadenia ľudských zdrojov je dôležité prejsť k vedeniu ľudí... Ide o zásadnú zmenu paradigmy, kedy jediným ozajstným aktívom firmy sa stávajú jej ľudia... Kto sa nepohne týmto smerom, pravdepodobne neprežije. Prežitie však nie je povinné.

Vedúci Spoločenstva pri Dóme svätého Martina v Bratislave a viceprezident Európskej siete kresťanských spoločenstiev (ENC - European Network of Communities). Viac ako dvadsať rokov sa venuje duchovnej službe, bol pri zrode viacerých spoločenstiev, venuje sa mentoringu a rozvoju kresťanskych lídrov a podnikateľov.

Mário Tomášik

Mário Tomášik bude v časti modlitieb a chvál (pod vedením worship tímu Martindom) hovoriť o „poradách s Bohom“ a bude viesť modlitby za prítomných podnikateľov.

Modlitby za podnikateľov

Spolupráca s Bohom a s ľuďmi  pre vytvorenie úspešného rodinného biznisu

O tom, ako rozvíjať kultúru úcty, ktorej stredobodom je Boh, v prosperujúcom rodinnom podnikaní.

Generálny riaditeľ a majiteľ viacerých spoločností zaoberajúcich výstavbou a správou nehnuteľností v USA. Takmer 30 rokov podniká a investuje v oblasti nehnuteľností a ich správy. V podnikaní už zažil aj to, že všetko stratil a musel začať úplne od nuly. Pôsobí aj ako kazateľ a vedie službu modlitieb vnútorného uzdravenia s medzinárodným dosahom.

Timothy Everding (USA)

Stál pri zrode a rozvoji firiem na Slovensku a v zahraničí. Spolumajiteľ firmy IPA Slovakia, zakladateľ Podnikateľskej univerzity a autor viacerých kníh. Je spoluzakladateľom Akadémie Dobrého Pastiera.

Ján Košturiak

ĎALŠÍ REČNÍCI

Má dlhoročné skúsenosti z psychologickej praxe s klientom v kombinácii s manažérskou praxou. Pôsobí v Centre pre tréning a rozvoj, ktorého je riaditeľkou a zakladateľkou. Venuje sa poradenstvu, koučingu a lektorovaniu tém ako sú: solution focused leadership alebo dialogická firemná kultúra.

Denisa Zlevská

Poslanec NRSR, venuje sa verejným financiám a stratégiám podpory podnikania. Pracoval na vzniku a rozvoji značky Double Cross, slovenskej vodky, ktorá dobyla Ameriku. Člen vodcovského tímu Spoločenstva pri Dóme sv. Martina a otec 4 detí.

Eduard Heger