REČNÍCI

Marián

Kolník

 

Má dlhoročné skúsenosti v medzinárodnom finančnom sektore a riadení nadnárodných projektov. Je certifikovaným lektorom a klient partnerom vo FranklinCovey, kde sa venuje osobnostnému rozvoju, leadershipu a firemnej kultúre. Vo svojej firme CIRE Consulting poskytuje poradenské služby z oblasti biznisu. Odborne podporuje aktivity KAN a Teach for Slovakia. Zakladateľ Centra obnovy rodiny a spoluzakladateľ akreditovaného vysokoškolského štúdia „Náuka o rodine".

Timothy

Everding

(USA)

 

Generálny riaditeľ a majiteľ viacerých spoločností zaoberajúcich výstavbou a správou nehnuteľností v USA. Takmer 30 rokov podniká a investuje v oblasti nehnuteľností a ich správy. V podnikaní už zažil aj to, že všetko stratil a musel začať úplne od nuly. Popri tom pôsobí ako kazateľ a vedie službu modlitieb vnútorného uzdravenia s medzinárodným dosahom.

Ján

Košturiak

 

Stál pri zrode a rozvoji firiem na Slovensku a v zahraničí. Spolumajiteľ firmy IPA Slovakia, zakladateľ Podnikateľskej univerzity a autor viacerých kníh. Je spoluzakladateľom Akadémie Dobrého Pastiera. Majitelia firiem majú skúsenosť, že keď hovorí o podnikaní, tak treba pozorne počúvať.

Milena

KOŠTURIAKOVÁ

 

Od roku 2005 pôsobí spolu so svojím manželom Jánom Košturiakom v spoločnosti IPA Slovakia ako koordinátorka vzdelávania. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti rozvoja firemnej kultúry a zamestnancov. V súčasnosti pracuje pre OZ Dobrý Pastier.

Mário

Tomášik

 

Vedúci Spoločenstva pri Dóme sv. Martina v Bratislave a viceprezident Európskej siete kresťanských spoločenstiev (ENC - European Network of Communities). Viac ako dvadsať rokov sa venuje duchovnej službe, bol pri zrode viacerých spoločenstiev, venuje sa mentoringu a rozvoju kresťanských lídrov a podnikateľov.

Mária

Podhradská

 

S manželom Miroslavom založila projekt Spievankovo, ktorý sa stal start-upom v detskej hudobnej tvorbe na Slovensku a zaznamenal fenomenálny úspech. V rámci Spievankova sa podieľala na tvorbe 30 CD a DVD nosičov s programom pre deti, z ktorých tri získali cenu SOZA za najpredávanejší audiovizuálny nosič. Práci a tvorbe pre deti sa venuje 16 rokov. S koncertami pre deti vystupuje po celom Slovensku aj v zahraničí.

Ondrej

Sočuvka

 

Pracuje pre spoločnosť Google v Bruseli ako manažér pre vzťahy s EU inštitúciami. V minulosti pracoval ako ekonomický poradca veľvyslanca USA na Slovensku a tiež ako ekonomický poradca premiéra SR. Študoval ekonomiku, medzinárodné vzťahy a marketing na univerzitách na Slovensku, v Taliansku a v USA. Je zakladateľom Stredoeurópskej podnikateľskej a sociálnej iniciatívy a zakladajúcim členom slovenskej alumni organizácie The Fund for American Studies. Je šťastne ženatý a s manželkou Stankou majú 3 deti.

Denisa

Zlevská

 

Má dlhoročné skúsenosti z psychologickej praxe s klientom v kombinácii s manažérskou praxou. Pôsobí v Centre pre tréning a rozvoj, ktorého je riaditeľkou a zakladateľkou. Venuje sa poradenstvu, koučingu a lektorovaniu tém ako sú: solution focused leadership alebo dialogická firemná kultúra.

Konferencia pre podnikateľov

Organizuje

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina   |  Rožňavská 17, 831 04 Bratislava  |  02/ 5557 1397  |  info@rozvijame.sk  |  www.rozvijame.sk  |  www.martindom.sk

Tvorba a dizajn: Andrej Kmeťo IDEAS & INNOVATIONS   |   Programovanie prihlasovacieho formulára: Marek Kocúr - Digital online

© Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina 2018